Detaylı Rapor
English

GROWTECH EURASIA 2012 FUARI ALIM HEYETİ PROGRAMI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

GROWTECH EURASIA 2012 FUARI ALIM HEYETİ PROGRAMI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

"Growtech Eurasia 2012 - 12. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'na yönelik ve eşzamanlı olarak 3-6 Aralık 2012 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Genel Sekreterliğimiz organizatörlüğünde bir "Alım Heyeti Programı” gerçekleştirildi.


04 Aralık 2012 tarihinde Hillside Su Otel'de NTSR Uluslararası Fuar ve Kongre Organizasyonları adına Sayın Buket ILICALI SOYTÜRK'ün açılış konuşmasıyla başlayan ve ikili görüşmelerin tüm gün sürdüğü Alım Heyeti programına Azerbaycan, Cezayir, Ürdün ve Özbekistan'dan 17 yabancı firma ile Türkiye'den 50'ye yakın firma katıldı.


Türkiye'de işbirliği olanaklarını araştırmak ve fırsatları yerinde incelemek için bu heyete katıldıklarını belirten yabancı heyet temsilcileri ikili görüşmelerden çok memnun kaldıklarını; önümüzdeki dönem için bazı Türk firmaları ile önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

05 Aralık 2012 tarihinde ise Türk tarım sektörünün en önemli buluşma platformu olan GROWTECH EURASIA; Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarının açılışına katılan heyet; tüm gün fuarı ziyaret etme imkanı buldu.


Fuar alanındaki standları ziyaret ederek ikili görüşmelerine devam eden heyet, yapılan programdan ve organizasyondan çok memnun kaldıklarını ifade ederek, ülkelerine döndüler.
İlgili Resimler

 
   
                                                                                                                                               BAİB-Intra►
 

Status : UP!
Log :  54.92.193.89
Get : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
0,3418