BAİB YK'dan Başkan Esen'e hayırlı olsun ziyareti


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu, yerel seçimler sonrasında göreve gelen Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Semih ESEN'e ‘Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu.

Ziyarette BAİB'i Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hakkı BAHAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Abdullah BULUT, Sayın Hakkı Ergin CİVAN, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Süleyman DURAN, Sayın İsmail ÖZANDAÇ, Sayın Bahadır ERDOĞAN ve Sayın Özgür EKİNCİ temsil etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hakkı BAHAR, ziyaret esnasında Batı Akdenizli ihracatçılar adına Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Semih ESEN'e ‘Hayırlı olsun' temennisini iletip, görevinde başarılar diledi. Batı Akdeniz'in ihracatı ve ihracat potansiyelinin aktarıldığı ziyarette Bölgemiz ihracatının daha da artabilmesi için yerel yönetimler ve sivil toplum örgütleri ile koordineli bir işbirliğinin önemine de değinildi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Semih ESEN, Bölge ihracatımızın artması yönündeki çalışmalardan dolayı BAİB Yönetim Kurulu'na başarılar dileyip, Konyaaltı, Antalya ve Türkiye'ye katkı sağlayacak tüm çalışmalarda işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.