BAİB'de Koronavirüs (Covid-19) Personel Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı


Dünyanın ana gündem maddesi haline gelen Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele önlemleri kapsamında Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) çalışanlarına yönelik koronavirüs bilgilendirme toplantıları düzenlendi.

Genel Sekreterlik toplantı salonunda 1 Haziran Pazartesi ve 4 Haziran Perşembe olmak üzere iki ayrı günde yapılan toplantılarda sosyal mesafe kurallarına azami önem verildi. Kurum hekimi Abdullah Çim, SARS NCOV2 virüsü ve neden olduğu hastalığın özellikleri konusunda bilgi verdi.

COVID-19'un bulaşma yolları, bulaşın engellenmesi için işyerinde alınması gereken önlemler, hasta ile etkileşim durumunda yapılması gerekenlerin konu alındığı toplantıda ayrıca kişisel korunma önlemleri, hijyen, ve dezenfeksiyon konularında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda BAİB Genel Sekreterlik hizmet binasında üyelerin ve personelin sağlığını korumak adına alınan önlemlere de değinildi. Çalışanlara, binada düzenli yapılan dezenfeksiyon konusunda bilgi verildi.

Kademeli normalleşme kapsamında işyerlerine dönüşün başladığı bu günlerde tedbiri elden bırakmamanın önemine vurgu yapılan toplantının görüntülerini aşağıdaki video üzerinden ya da Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.