Tim Kobi İhracat Seferberliği Eğitimi


26-27 Şubat tarihlerinde Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonu ve Birliğimiz organizasyonu ile Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) ihracata özendirilmesi amacıyla "KOBİ İhracat Seferberliği'' eğitim programı düzenlendi. Programa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah BULUT katılım gösterdi.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Programın ilk gününde, birinci oturumda Medipol Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Rana ATABAY KUŞÇU "İhracatın Temelleri ve İhracatta Pazarlama Stratejileri'', ikinci oturumda Ticaret BakanlığıTicaret Uzmanı Gözde EROĞLU "İhracat Destek Programları'', üçüncü oturumda KOSGEB Başkanlık Müşaviri Kazım AKGÜN "İhracat Odaklı KOSGEB Destek Programları ve Proje Hazırlama Kılavuz Eğitimi'' ve son oturumda TOSYÖV Eğitmeni Cüneyt ÖRKMEZ "Kobi Destekleri ve İhracatta Dijitalleşme'' konulu sunumlarını gerçekleştirerek katılımcılara bilgiler verdi.


26 ŞUBAT 2020 EĞİTİM VİDEOSU

 
27 ŞUBAT 2020 EĞİTİM VİDEOSU


Yüksek katılımcı sayısı ile devam eden eğitim programının ikinci gününde Türk Eximbank Antalya Şube Müdürü Ahmet AYDINLI ve Türk Eximbank Antalya Şube Uzmanı Aybike KELOĞLU "İhracatın Finansmanı ve İhracat Kredileri'', Kredi Garanti Fonu Antalya Şube Müdürü Hasan Bulut BİLİR "İhracata Yönelik Kredi, Garanti ve Sigorta Programları ve Kefalet Uygulamaları ile İhracatın Finansmanında KGF Destekleri'' ve COFACE Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Uğur ÇETİN Risk Analizi ve İhracatın Finansmanı konularında sunumlarını gerçekleştirdi. Ayrıca BAİB web sayfası ve youtube kanalından canlı yayınlanan eğitimlere katılımcılar da sorularıyla katkıda bulundular.


Ekler:
2a)KOSGEB Yurt Dışı Pazar DP Sunumu.pdf

2b)Proje_Bilgi_Dokümanı.pdf

2b)Yurt_Dışı_Pazar_Destek_Programı_Başvuru_ve_Uygulama_Kılavuzu (1) - Kopya.pdf

2b)Yurt_Dışı_Pazar_Destek_Programı_Proje_Başvuru_Formu - Kopya.pdf

3. Ticaret Bakanlığı Tüm Destekler 2020.pdf

4. TOSYÖV DENİZLİ-ANTALYA İhracatta Dijitalleşme-TOSYOV Cüneyt ÖRKMEZ.pdf

5.TÜRK EXIMBANK SUNUM 2020 -Güncel.pdf

6. KGF TANITIM SUNUMU GÜNCEL (ŞUBELER İÇİN) -08.01.2020.pdf

6.Coface-TİM ANTALYA 2020İhracat Sunumu.pdf

KOSGEB DESTEK PR. TİM Sunumu.pdf

TİM & KOSGEB Eğitimi - 26.02.2020 - Antalya V1.pdf


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.