Detaylı Rapor
English

Dış ticaret seminerleri Kumluca'da sona erdi


Ekonomi Bakanlığı tarafından 12-15 Eylül 2017 tarihleri arasında TİM, TOBB, AOSB, BUTSO, ITSO, KUTSO işbirliği ve BAİB organizasyonuyla düzenlenen ‘Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri' Kumluca programı ile sona erdi.

15 Eylül 2017 tarihinde Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KUTSO) düzenlenen seminere ihracatçılar ve ihracat yapmak isteyen firmaların temsilcileri katıldı. KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat Hüdavendigar GÜNAY'ın da katıldığı seminerde uluslararası rekabetçiliğin geliştirilmesinin desteklenmesi, pazar araştırması ve pazara giriş desteği, pazara giriş belgelerinin desteklenmesi, Türk ürünlerinin yurt dışında markalaşması, Türk Malı İmajının yerleştirilmesi, TURQUALITY'nin desteklenmesi ile yurt dışı birim, marka ve tasarım destekleri, iş dünyası için bilgiye erişim ve ülke masaları ile ABD pazarına ihracat imkanları konularında bilgi verildi.

Bu kapsamda, Isparta'da başlayan, Burdur ve Antalya'da devam eden eğitim serisi Kumluca'da yapılan son seminer ile tamamlanmış oldu.

Batı Akdeniz'in dört önemli ihracat noktasında düzenlenen seminerlere yönelik yoğun katılım, bölgemizin dış ticarete olan ilgisini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

 
   
                                                                                                                                               BAİB-Intra►
 

Status : UP!
Log :  54.161.40.41
Get : CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
0,4141