ANFAŞ OTEL EKİPMANLARI FUARI ALIM HEYETİ PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Ekonomi Bakanlığı yurtdışı tanıtım faaliyetleri kapsamında; ihracatımızın artırılması, ihraç ürünlerimizin çeşitlendirilmesi, ihraç ürünlerimize yeni pazarlar bulunması ve pazar paylarımızın korunması amacıyla; ANFAŞ - Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. tarafından Antalya Expo Center'da düzenlenen "Anfaş Hotel Equipment - 25. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı”na yönelik ve eş zamanlı olarak 20-23 Ocak 2014 tarihleri arasında Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Genel Sekreterliğimiz ve Anfaş Fuarcılık organizatörlüğünde Alım Heyeti Programı başarı ile gerçekleştirildi.

Söz konusu alım heyeti programına Tunus'tan iştirak eden yabancı firma temsilcileri ile Türk firmaları ikili görüşmeler gerçekleştirmişlerdir. Türkiye'de işbirliği olanaklarını araştırmak ve fırsatları yerinde incelemek için bu heyete katıldıklarını belirten yabancı heyet temsilcileri, yapılan tesis ziyaretinden ve ikili görüşmelerden çok memnun kaldıklarını; önümüzdeki dönem için bazı Türk firmaları ile önemli iş bağlantıları gerçekleştirdiklerini ifade ettiler. Türkiye'deki otel ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren firmalarının da büyük ilgi gösterdiği ikili iş görüşmelerinde birçok iş bağlantısı için önemli adımlar atıldı.

Fuar alanındaki standları ziyaret ederek ikili görüşmelerine devam eden heyet, yapılan programdan ve organizasyondan çok memnun kaldıklarını ifade ederek, ülkelerine döndüler.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.