2017/232 Sirküler (15.11.2017)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2017-232

Sayın Üyemiz;

ANTEXPO FUARCILIK şirketinden alınan yazıda, InterFresh 2018 Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı'nın; 17-20 Ekim 2018 tarihleri arasında yenilenen 40 bin m² kapalı, 20 bin m² açık alan olmak üzere toplam 60 bin m² sergileme alanı ve 15 adet toplantı salonu ile Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

InterFresh 2018 Yaş Sebze Meyve, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı için; Almanya, Brezilya, Bulgaristan, Çin, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Irak, İran, Kazakistan, Litvanya, Mısır, Polonya, Portekiz, Rusya, Sırbistan, Özbekistan, Tayland, Tunus ve Ürdün'de alım heyeti çalışmaları ile ilgili birebir acenta anlaşmalarının yapılmış olduğu belirtilmektedir. Bunun yanı sıra DEİK (Dış İlişkiler Kurulu) ile 100 kişilik İran, BAKA (Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı) ile 200 kişilik Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Arap yarımadası bölgesi, Birliğimiz (Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği) ile K.K.T.C. Avrupa ve Balkan ülkeleri, MÜSİAD (Müstakil İş Adamları Derneği) ile ABD, Almanya, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Brüksel, Çin, Danimarka, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, Japonya, K.K.T.C, Katar, Kazakistan, Kırgızistan, Macaristan, Makedonya, Nijerya, Romanya, Singapur, Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Ukrayna bölgelerinden alım heyetleri getirilmesi konusunda yürütülen ortak çalışmalar ile tüm sektör temsilcileri tek çatı altında buluşacağı ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, fuara ilişkin ayrıntılı bilgi (EK1), fuar yerleşim planı (EK2) ve katılım bedeli (EK3) eklerde yer almakta olup, ayrıntılı bilgi almak isteyen üyelerimiz için irtibat bilgileri aşağıda sunulmaktadır. Aralık ayı sonuna kadar yapılacak olan katılım kayıtları için üyelerimize özel %50 oranında iskonto yapılacaktır.

Bilgilerini rica ederim.


e-imzalıdır

Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ

Genel Sekreter


Antexpo Fuarcılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Madenler Mahallesi İdealist Kent Caddesi No: 4 Kat: 38 Ümraniye İstanbul

Orhan Banbal Gsm: 0532 778 38 78 E-Mail: obanbal@antexpo.info

Antalya Şube:

Avni Tolunay Cd. Alkış Sitesi A Blok Kat 3 ,D 7 Muratpaşa Antalya

İlker Amcalar GSM 0544 625 97 95 E-Mail: iamcalar@antexpo.info

Tel: +90 (242) 502 00 22


Ekler:
2017-232.doc

EK1 INTERFRESH Fuar Sunumu.pptx

EK2 INTERFRESH Yerlesim Plani.xlsx

EK3 INTERFRESH Katilim fiyatlari.docx

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.