2018/018 Sirküler (23.01.2018)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER NO: 2018/018

Sayın Üyemiz,

Birliğimiz, 7-9 Şubat 2018 tarihlerinde Berlin/Almanya'da gerçekleştirilecek olan Fruit Logistica 2018 Fuarı'na bir info standı ile katılım sağlamaktadır.

Almanya'da organize edilen ve Avrupa'nın en büyük yaş meyve ve sebze fuarı olan Fruit Logistica fuarına 2017 yılında 84 ülkeden 3.100 firma katılmış ve fuarı 130 ülkeden 75.000 civarında kişi ziyaret etmiştir.

Fruit Logistica fuarı, yaş meyve ve sebze sektöründen, ürün işleme ve paketleme sistemlerine kadar Avrupa'nın en önemli fuarlarından biridir. Ayrıca fuar, sektörde faaliyet gösteren firmalara pazardaki trendleri yakından takip edebilmek, ürünlerini tanıtmak, iş fırsatları yaratmak ve bağlantı kurmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Birliğimizin Hall 1.1'deyer alacak F 12 numaralı info standında, bölgemiz ihracat sektörleri ve ürünlerinin uluslararası alıcılara etkin bir şekilde tanıtımı yapılacak olup, fuarda bulunan ihracatçı firmalarımız Birliğimiz standında alıcı firmalarla ikili iş görüşmeleri yapma imkanı bulacaklardır.

Yaş meyve ve sebze sektöründe önemli bir uluslararası buluşma platformu olan Fruit Logistica Fuarı'nın ihracatçılarımıza önemli iş bağlantıları sunacağı düşünülmektedir.

Standımızda bulunacak görevli personellerimize fuar süresince aşağıda bulunan telefon numarasından ulaşılabilecektir.

Bilgilerini rica ederim.


e-imzalıdır

Fisun EVRENSEVDİ PEKTAŞ

Genel Sekreter


Görevli Personelimiz:Güliz AKEL ÇETİNKAYA, Nedret TOSUN

Tel:+90 538 949 71 78

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.