BAİB, Fruit Logistica 2020 Fuarına Katıldı


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), 5-7 Şubat tarihlerinde Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Fruit Logistica Fuarı'na katıldı. Bölgemizin yaş meyve sebze ihracatını artırmak ve ihraç ürünlerini tanıtmak için geçen yıl olduğu gibi bu yıl da bireysel BAİB standıyla fuarda yerini aldı.

BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Abdullah BULUT, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın İsmail ÖZANDAÇ, Sayın Süleyman TUNCER, Sayın Vahit UÇAK ve Denetim Kurulu Üyesi Sayın Günseli ÇOBANOĞLU tarafından standımızda misafir edilen sektör ve yabancı misyon temsilcilerine bölgemizin ihraç ürünleri ve ihracat potansiyeli hakkında bilgiler verildi.

Bu yıl Ticaret Bakanlığı Batı Akdeniz Bölge Müdürü Sayın Abdullah ÖZGÜR, Antalya İl Tarım ve Orman Müdür V. Sayın Gökhan KARACA ve Antalya Zirai Karantina Müdürü Sayın Ekrem ÇETİN Birliğimiz organizasyonunda fuara inceleme ziyareti gerçekleştirdi.

Alman tedarikçilerin yanı sıra Avrupa'nın farklı ülkelerinden gelen tedarikçi firmalar, BAİB standını ziyaret ederek, ürünlerimiz, firmalarımız ve bölgemiz hakkında bilgiler aldı. Ülkemizin Berlin Ticaret Müşavirleri Sayın Abdullah SOYLU ile Sayın Berrak BİLGEN BEŞERGİL ve Ticaret Bakanlığı temsilcisi Dış Ticaret Uzmanı Sayın Atalay AYDOĞDU BAİB standını ziyaret etti. BAİB standında fuar ziyaretçilerimiz için bir de tadım etkinliği düzenlendi. Tadım etkinliğinde misafirlere Türk lezzetlerinden sunumlar yapıldı.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.