BAİB Fruit Logistica'da çalışmalarını sürdürüyorBatı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Fruit Logistica Fuarı'nda bölgemizin yaş meyve sebze ihracatını geliştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. BAİB, fuarın ikinci gününde standında Avrupalı yaş meyve sebze alıcılarının yanı sıra farklı coğrafyalardan da sektör temsilcilerini ağırladı.

BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, BAİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Abdullah BULUT, BAİB Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Süleyman TUNCER ve Sayın Bahadır ERDOĞAN tarafından misafir edilen sektör ve yabancı misyon temsilcilerine bölgemizin ihracat potansiyeli hakkında bilgi verildi.

BAİB standını ziyaret eden yabancı sektör temsilcilerinin arasında Pakistan'ın Sindh Eyaleti Tarım Bakanı Sayın Muhammet İsmail RAHOO ve bakanlık bürokratları, Ürdün İhracatçılar İthalatçılar ve Üreticiler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdullah Akash Al ZABEN ile ülkemizin Berlin Ticaret Başmüşaviri Sayın Mehmet AZGIN ile Hannover Ticaret Ateşesi Sayın Nilüfer SANDALLI da yer aldı. Pakistanlı Bakan ve Ürdünlü Birlik Başkanı ile tarımsal üretim ve yaş meyve sebze ihracatımız üzerine görüşmeler yapıldı. BAİB standında fuar ziyaretçilerimiz için bir de tadım etkinliği düzenlendi. Tadım etkinliğinde misafirlere Batı Akdeniz lezzetlerinden sunumlar yapıldı.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.