İhracat ailesinden Barış Pınarı Harekatı'na destek


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Vahit UÇAK, Sayın Hatice ÖZ, Sayın İsmail ÖZANDAÇ ve Denetim Kurulu Üyemiz Günseli TUNCER'den oluşan BAİB heyeti Barış Pınarı Harekatı'nı yürütmekte olan Ordumuzun terörle mücadelesine destek olmak, ordumuza moral vermek, birlik ve beraberlik mesajımızı vurgulamak için Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) ile birlikte büyük ihracat ailesi olarak Şanlıurfa'da sıfır noktasında bir araya geldi.

Şanlıurfa Valiliği'nde düzenlenen törenden sonra sınırın sıfır noktasındaki Akçakale'ye geçen TİM Başkanı İsmail GÜLLE ve heyet, Akçakale Belediyesi'ni ziyaret ederek İnsani yardım ve Akçakale'ye harekat sonrası yapılacak yatırımlar konusunda açıklamalarda bulundu.

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet YALÇIMKAYA da yaptığı açıklamada Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail GÜLLE ve tüm İhracatçılar Birliği Başkan ve üyelerinin attığı adımın önem arz ettiğini belirterek; "İlk siz geldiniz. Harekatın başladığı günden bu güne kadar sivil toplum dayanışması anlamında ilk adımı atan İsmail GÜLLE Başkanıma, bu ziyaretin gerçekleşmesine vesile olan BAİB Başkanımız Hakkı BAHAR'a ve tüm birlik başkanlarımıza kalbi şükranlarımı sunuyorum. Rabbim hepinizden razı olsun, Kahraman Mehmetçiğimizi muzaffer eylesin " dedi.

BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, BAİB Yönetim Kurulu üyeleri ve Denetim Kurulu üyelerinin de bulunduğu TİM Başkanı Sayın İsmail GÜLLE öncülüğündeki heyet daha sonra Ulusal ve Uluslararası Basın Mensuplarının bulunduğu Akçakale Basın Merkezini ziyaret ederek tüm dünyaya birlik ve beraberlik mesajı ilettiler.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.