Doğaltaş ihracatçılarımız Tayland'da iş görüşmesi yaptı


Birliğimiz tarafından doğaltaş ihracatımızı artırmak için düzenlenen Endonezya - Tayland ticaret heyetinin ikinci etabı başladı.

İlk etapta Endonezya'ya giden doğaltaş ihracatçılarımız burada firma ziyaretleri gerçekleştirip, doğaltaş ihracatçısı firmalarla B2B gerçekleştirdi. Heyetin ikinci etabı çerçevesinde firmalarımız Tayland'a geçti ve burada da doğaltaş ihracatçısı firmalara ziyaretler gerçekleştirip, iş görüşmeleri yaptı. Firmalarımız, ürünlerini Taylandlı doğaltaş ithalatçılarına tanıtarak, üretim ve ihracat kapasiteleri hakkında bilgi verdi.

BAİB Başkan Yardımcımız Mustafa Küçükyaman ve Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Duran Birliğimizi temsilen heyete eşlik ederken, Büyükelçimiz Serap Ersoy ile Ticaret Müşavirimiz A. Öykü Ünal da çalışmalarımıza katkı sağladı. Misyon temsilcilerimizle gerçekleştirilen toplantıda bu ülkelerin doğaltaş ithalatı masaya yatırılıp, Batı Akdeniz'den Tayland'a nasıl daha fazla doğaltaş ihracatı gerçekleştirileceği hususunda fikir alışverişinde bulunuldu. Üyelerimiz, B2B'de 24 Taylandlı firma ile 110'nun üzerinde iş görüşmesi gerçekleştirildi.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.