Finike'de sektörel değerlendirme toplantısı düzenlendi


Finike, Kumluca ve Demre ilçelerinden gerçekleşen ihracatı daha da artırmak adına sektör temsilcilerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB), Antalya, Burdur ve Isparta illerinde faaliyet yürüten ihracatçılar ile bir araya gelerek, sektörleri ve hedef pazarları ile ilgili durum değerlendirmesi yaptığı sektörel değerlendirme toplantılarını sürdürüyor. Geçen hafta Isparta ilinde gerçekleşen sektörel değerlendirme toplantısı 27 Mayıs Pazartesi günü Finike ilçesinde düzenlenen toplantı ile devam etti. Yaş meyve sebze ve mermer ihracatçılarının katıldığı toplantıda mevcut durumun değerlendirmesi yapıldı. BAİB olarak ihracatın daha da artması için yürütülen çalışmalar hakkında bilgi de verilen toplantıda, yöre ihracatının gelişimi için ihracatçıların değerlendirmeleri, düşünceleri ve atılması gereken adımlarla ilgili beklentileri dinlendi.

Finike'de düzenlenen sektörel değerlendirme toplantısında Birliğimizi BAİB Başkanı Sayın Hakkı BAHAR, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Süleyman DURAN, Sayın İsmail ÖZANDAÇ, Sayın Bahadır ERDOĞAN, Sayın Özgür EKİNCİ, Denetim Kurulu Üyesi Sayın Necmi BAHÇECİ temsil etti. Toplantıya Antalya Milletvekili Sayın Aydın ÖZER, Finike Belediye Başkanı Sayın Mustafa GEYİKÇİ, Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Sayın Murat Hüdavendigar GÜNAY, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Sayın Fatih DURDAŞ, Kumluca Ziraat Odası Başkanı Sayın Hidayet KÖKCE, sebze meyve komisyoncuları katıldı. Toplantının ardından iftar yemeği yendi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.