Genç sanayicilere ihracat anlatıldı


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hakkı Ergin CİVAN, Genç Organize Sanayi Derneği'nin (GOSD) Su Hotel'de düzenlenen toplantısına katıldı.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali BAHAR'ın da katıldığı toplantıda (BAİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hakkı Ergin CİVAN, TİM'in ve İhracatçı Birliklerinin yapısı, faaliyetleri ve misyonu hakkında bilgi veren bir konuşma yaptı. Ayrıca, BAİB Genel Sekreter Vekili Sayın Güliz AKEL ÇETİNKAYA da BAİB'in faaliyetleri ve devlet destekleri hakkında sunum yaparken, EXİMBANK Antalya Şube Müdürü Sayın Ahmet AYDINLI, kurumlarının ihracatçılara sunduğu kredi ve sigorta programları hakkında bilgi verdi. Toplantıda GOSD üyelerinden gelen sorular da yanıtlandı.

BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN konuşmasında BAİB ile ilgili olarak, ‘Dünya Küçülsün, İşimiz Büyüsün' misyonu ile faaliyetlerini yürüten Birliğimiz, üyelerimizin yeni pazarlara açılmaları ve halihazırda faaliyet gösterdikleri ülkelerdeki pazar paylarını arttırmaları için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu çerçevede; yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım, alım heyetleri ve sektörel ticaret heyetleri, yurtdışı pazarlama faaliyetleri, eğitim, seminer, toplantı, panel, Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleri başta olmak üzere çok yönlü çalışmalar gerçekleştirmekteyiz” diye konuştu.

GOSD üyelerine Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçı Birliklerinin yapısı ve münhasıran Birliğimizin faaliyetleri hakkında bilgiler veren BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN, konuşmasının ardından derneğe kaydı yapılan bir üyenin belgesini takdim etti. GOSD Başkanı Canan Gürkan, BAİB Başkan Yardımcısı Sayın CİVAN'a günün anısına plaket verdi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.