İhracat Yol Haritası


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından yürütülmekte olan "İhracat Koçluğu” Projesi kapsamında organize edilen ‘İhracat Yol Haritası Eğitimi' etkinliği 7 Temmuz Salı günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Dr. Zeynep İYİLER eğitim kapsamında gerçekleştirmiş olduğu sunumunda firmalarımıza bilgi aktarımında bulunarak dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yaptı. Yoğun katılım sağlanan online seminerde katılımcılar tarafından yayın sırasında iletilen sorular yanıtlandı ve firmalarımızın konu ile ilgili yaşadıkları sorunlara çözüm önerileri sunuldu.

Katılımcılarımız online seminer kapsamında; Uluslararası Pazarlama Yönetimi, İç Analiz, Dış Analiz, Rakip Analizi, Hedef Pazarlardaki Standart ve Tarife Dışı Engellere Uygunluk Araştırması, Segmentasyon, Değer Önerisi Geliştirme ve İhracatta Maliyet Kalemleri konuları hakkında bilgi edinme imkânına sahip oldu.

Katılımcılarımız yapılan eğitimlerin kendileri açısından olumlu etkileri olduğunu ve önemli konularda bilgi sahibi olunduğu konusunda memnuniyetlerini bildirdi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.