İhracata Yönelik Dijital Pazarlama Eğitimi


BAİB "İhracat Koçluğu” Projesi kapsamında organize edilen ‘İhracata Yönelik Dijital Pazarlama Eğitimi' etkinliği 27 Temmuz Pazartesi günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

Okan Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Dr. Zeynep İYİLER eğitim kapsamında gerçekleştirmiş olduğu sunumunda firmalarımıza bilgi aktarımında bulunarak dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yaptı. Yoğun katılım sağlanan online seminerde katılımcılar tarafından yayın sırasında iletilen sorular yanıtlandı ve firmalarımızın konu ile ilgili yaşadıkları sorunlara çözüm önerileri sunuldu.

Katılımcılarımız online seminer kapsamında; En Önemli Megatrendler, İhracat Odaklı Dijital Pazarlama, E-Ticaretin Kısa Tarihi, Dijital Marka Stratejileri, Rakip Analizi, Web Sitesi Alt Yapısı, Dijital Pazarlamada Kullanılabilecek Devlet Destekleri konuları hakkında bilgi edinme imkânına sahip oldu.

Katılımcılarımız yapılan eğitimlerin kendileri açısından olumlu etkileri olduğunu ve önemli konularda bilgi sahibi olunduğu konusunda memnuniyetlerini bildirdi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.