İhracatçılara maliyet analizleri ve fiyatlandırma eğitimiEkonomi Bakanlığı desteğiyle Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından yürütülen ‘Tohum Yaş Sebze Meyve İhracatının Geliştirilmesi' URGE Projesi kapsamında katılımcı firmalara Maliyet Analizi ve Fiyatlandırma Teknikleri konulu eğitim verildi. Eğitim, BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demir'in açılış konuşmasının ardından başladı.

BAİB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demir, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada, "Ekonomi Bakanlığı desteğiyle uyguladığımız projede ilk olarak katılımcı firmalara yönelik ihtiyaç analizleri çalışması yapıldı.

Şimdi de firmaların ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler gerçekleşiyor. Ardından yurt dışında fuarlara katılacağız.Alım heyetlerini bölgemize getireceğiz. Proje katılımcısı firmalara başarılar diliyorum” dedi. BAİB konferans salonunda Doç. Dr. Mahmut Demirbaş tarafında verilen eğitimde katılımcılara işçilik maliyeti, malzeme maliyeti, fiyat analizi, fiyat oluşumu, üretim giderleri, maliyetler hakkında bilgi verildi. Eğitim programında maliyetin sınıflandırılması, maliyet analiz teknikleri, maliyetlerin tahmini, maliyetleri azaltma yöntemleri konularına da değinildi.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.