İhracatta Devlet Destekleri Online Seminerlerinin İlki Gerçekleşti


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından organize edilen İhracatta Devlet Destekleri Online Eğitim Seminerleri'nin ilki 23.06.2020 Salı günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

İki oturumda gerçekleşecek seminerimizin ilk oturumunda, Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği, Fuar Katılım Desteği, Yurt Dışı Fuar Katılımları Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt İçi Fuarların Desteklenmesi, Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi, Yurtdışı Birim, Marka ve Tanıtım Faaliyetlerinin Desteklenmesi konuları ele alındı. Sayın Emre ÖZEL gerçekleştirdiği sunumda firmalarımıza ihracatta devlet destekleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Birliğimiz Devlet Destekleri Şube müdürü Sayın Kadir EVREN Destek Yönetim Sistemi (DYS) ile ilgili firmalarımıza bilgi aktarımında bulunarak dikkat edilmesi gereken konulara dikkat çekti.

Firmalarımız tarafından yayın sırasında iletilen soruların da yanıtlandığı seminerimizin ​İkinci oturumu 25.06.2020 Perşembe günü gerçekleşecek ve Tasarım Desteği, Pazara Giriş Belgelerinin Desteklenmesi ve Turquality konuları işlenecek.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.