İhracatta İstihbarat Kaynakları, Hedef Pazarların ve Potansiyel Alıcıların Tespiti Eğitimi


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği(BAİB) tarafından yürütülmekte olan "İhracat Koçluğu” Projesi kapsamında organize edilen "İhracatta İstihbarat Kaynakları, Hedef Pazarların ve Potansiyel Alıcıların Tespiti Eğitimi” etkinliği 11 Ağustos Salı günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

Sayın Hakan AKIN eğitimde gerçekleştirmiş olduğu sunumda firmalarımıza bilgi aktarımında bulunarak İhracatta İstihbarat Kaynakları, Hedef Pazarların ve Potansiyel Alıcıların Tespiti'nde için dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yaptı. Katılımcılarımız online eğitim kapsamında "İhracat döngüsünde istihbaratın yeri, ihracat istihbaratı tanım ve kapsamı, pazar ve müşteri araştırması yöntem ve içeriği, istihbarat kaynakları, örnek pazar araştırması, örnek müşteri araştırması konuları hakkında bilgi sahibi oldu.

Katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılanan eğitimde, online olarak iletilen sorular yanıtlandı. İnteraktif bir biçimde eğitimde yer alan katılımcılar faydalı bilgiler edindiklerini ifade ettiler.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.