İhracatta Pazarlama ve Satış Becerileri Eğitimi Gerçekleşti


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği(BAİB) tarafından yürütülmekte olan "İhracat Koçluğu” Projesi kapsamında organize edilen "İhracatta Pazarlama ve Satış Becerileri Eğitimi” etkinliği 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

Sayın Hakan AKIN eğitimde, ürünün pazarlama ve satışı yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlara ayrıntılarıyla yer verildi. Online eğitimde ayrıca, satışa sunulmak istenen ürünün, müşterinin ihtiyacını karşılama düzeyinin önemi vurgulanarak, ilgili ürünün ihracatı yapılırken pazarlama planının nasıl yapılması gerektiği konusu örneklerle açıklandı.

Genel Sekreterliğimizin YouTube kanalı olan Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği'nde canlı olarak yayınlanan eğitimde, online olarak iletilen sorular yanıtlandı. İnteraktif bir biçimde eğitimde yer alan katılımcılar faydalı bilgiler edindiklerini ifade ettiler.

Birliğimizin YouTube üzerinden yayınlanan eğitimlerine https://www.youtube.com/playlist?list=PLf06Ywk2BCfbfAbSxJNTvLTDsd9Mgyiba linkinden ulaşabilirsiniz.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.