Interfresh Antalya'da


Tarım sektörünü Antalya'da bir araya getiren Interfresh Eurasia Yaş Meyve Sebze, Depolama, Ambalaj ve Lojistik Fuarı kapılarını 16 -19 Ekim tarihleri arasında açtı. Interfresh Eurasia'ya birliğimiz Başkan Yardımcıları Sn. Abdullah BULUT ve Sn. Hakkı Ergin CİVAN ile Yönetim Kurulu üyelerimiz Sn. İsmail ÖZANDAÇ, Sn. Hatice ÖZ ve Denetim Kurulu üyemiz Sn. Günseli TUNCER katılım gösterdi. Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği(BAİB), fuarı bir info stand ile katıldı. BAİB info standında katılımcı ve ziyaretçilere bölgemiz ihracatı hakkında bilgiler verildi, ihracat ürünlerimizin tanıtımı yapıldı.

Diğer taraftan, fuarla eşzamanlı olarak Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve BAİB organizasyonu ile bir Alım Heyeti programı düzenlendi. Antalya fuarlarının ihracatçı firmalara iş fırsatı oluşturması çerçevesinde düzenlenen Alım Heyeti Programına Azerbaycan, Hollanda ve Bulgaristan'dan 8 yabancı firma temsilcisi, Türkiye'den ise 10 firma katıldı. Firmalar; faaliyet alanlarına göre eşleştirildi ve ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Türk firmaları, yabancı firma temsilcileri ile gerçekleştirdikleri görüşmelerde ürünlerini tanıtıp, teknik özellikleri hakkında bilgi verdi. Ürünlerinin kullanılması halinde elde edilecek verim kalite ve avantajları aktardı. İş görüşmeleri yerli ve yabancı firmalar açısından oldukça verimli geçti. Firmaların birbirlerini tanıma imkânı bulduğu programda iş bağlantıları kurularak gelecek adına önemli adımlar atıldı.

Alım Heyeti Programına katılan yabancı firma temsilcileri ayrıca fuara katılan firmaların stantlarını da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.