Taşkent Ticaret Müşavirimizin Katılımlarıyla Özbekistan Online Bilgilendirme Semineri Gerçekleşti.


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği tarafından "BAİB İhracat Koçluğu” projesi kapsamında gerçekleştirilen Ticaret Müşavirleri ile Online Sohbetler programının beşincisi Taşkent Ticaret Müşaviri Sayın Abdullah Yavuz TÜRKER'in katılımlarıyla 28 Ağustos Cuma günü online platformda gerçekleştirildi.

Webinarda, bölgemiz ihracatının önemli pazarlarından olan Özbekistan'ın ihracat ve ithalat hacmi ile ülke ithalatında potansiyel arz eden ürün ve sektörler detaylı bir şekilde ele alındı. BAİB adına URGE, Dış İlişkiler ve Yönetim Kurulu Şube Müdürü Sayın Nedret TOSUN yer aldığı programda, Taşkent Ticaret Müşavirimiz Sayın Abdullah Yavuz TÜRKER, Özbekistan'a ihracat yapmak isteyen firmaların dikkat etmesi gereken hususlar ile Özbekistan'da yatırım yapılabilecek alanlardan da bahsederek katılımcılarımıza ayrıntılı bilgi verdiler.

Oldukça verimli geçen bilgilendirme seminerinde katılımcıların ülke pazarına ilişkin soruları Ticaret Müşavirimiz tarafından yanıtlandı. Ticaret Müşavirimizin webinarda gerçekleştirdiği sunum ekte sunulmaktadır.Ekler:
Özbekistan Ülke Sunumu (Ağustos 2020).pdf


Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.