Ticaret Müşavirleri İle Online Sohbetler - Almanya


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından yürütülmekte olan "İhracat Koçluğu” Projesi kapsamında organize edilen ikinci ‘Ticaret Müşavirleri ile Online Sohbetler' etkinliği 8 Temmuz Çarşamba günü online platformda canlı olarak düzenlendi.

Ülkemizden ve bölgemizden en fazla ihracat gerçekleştirilen ülkeler arasında yer alan Almanya pazarının ele alındığı etkinliğe Berlin Ticaret Müşavirimiz Sayın Berrak BİLGEN BEŞERGİL konuşmacı olarak katılım gösterdi.

Etkinlik kapsamında gerçekleştirmiş olduğu sunumunda Sayın Ticaret Müşavirimiz, söz konusu ülkenin beşeri özellikleri ve genel ekonomisi, avantajları ve dezavantajları, ülke pazarının güncel durumu ve potansiyelini hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

BAİB Genel Sekreter T. Sayın Güliz AKEL ÇETİNKAYA ve URGE, Dış İlişkiler ve Yönetim Kurulu Şube Müdürü Sayın Nedret TOSUN'un da yer aldığı etkinlikte ayrıca firmalarımız tarafından canlı yayında iletilen sorular yanıtlandı.Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.