Ticaret Müşavirlerimizden firma temsilcilerimize ihracat bilgilendirmesi


Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB); yurt dışı görevlerini tamamlayarak yurda dönen ve yeniden Ticaret Bakanlığımızda göreve başlayan Ticaret Müşavirlerimiz ile firmalarımızı düzenlediği B2B programında bir araya getirdi. Hilton Duble Tree Hotelde düzenlenen programda firmalarımız ve ticaret müşavirlerimiz aynı masada bir araya geldi ve ihracat hedeflenen pazarla ilgili temel bilgilerin yanı sıra merak edilen hususlardaki sorulara yanıtlar alındı.

Bilgilendirme seminerinde firmalarımıza Rusya Federasyonu'nun Kazan şehrinde görev yapan İsmet Özkan, Hindistan'ın Mumbai şehrinde görev yapan Hüseyin Aydın, Çin'in Pekin şehrinde görev yapan Hakan Kızartıcı ile Şangay kentinde görev yapan Murat Kocabaş, İran'ın Urumiye şehrinde görev yapan Bekir Sıddık Kızmaz, Belçika'nın Brüksel şehrinde görev yapan İsmail Gencay Oğuz, Ürdün'ün Amman şehrinde görev yapan Murat Albayrak ve Beyaz Rusya'nın Minsk şehrinde görev yapan Ergüç Ülker bilgi verdi.

İhracatçı 40 firmanın yaklaşık 200 görüşme gerçekleştirdiği program randevu saati belirlenerek yapıldı. Zamanı gelen firma temsilcisi Ticaret Müşavirimiz ile görüşmeye geçti. BAİB Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu da firma temsilcileri ve Ticaret Müşavirleri ile tek tek görüştü. Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör de seminer salonunu ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Ragıp Gök de Ticaret Müşavirleri Buluşması'na katıldı. Programın hayata geçmesinde oda ve borsalarımız da destek verdi.

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.