2019/143 Sirküler (23.07.2019)


BATI AKDENİZ İHRACATÇILAR BİRLİĞİ ÜYELERİNE

SİRKÜLER 2019-143

Sayın Üyemiz;

Dış Ekonomik İlişkiler Konseyi'nden (DEİK) alınan bir yazıya atıfla, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) alınan bir yazıda, Türkiye-Rusya İş Konseyi XX. Ortak Toplantısının, Türkiye tarafı Başkanı Sayın Tuncay Özilhan ve Rusya tarafı Başkanı Sayın Ahmet Palankoyev ev sahipliğinde 26 Temmuz 2019 tarihinde Antalya Rixos Downtown Oteli'nde gerçekleştirilmesinin planlandığın belirtilmektedir.

Anılan yazıda devamla, T.C. Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan ve Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Sayın Aleksandr Novak'ın teşrifleri ile bu yıl yirmincisi yapılacak olan İş Konseyi Ortak Toplantısının, İş Konseyi'nin kurulduğu 1991 yılından bu yana dönüşümlü olarak Türkiye ve Rusya Federasyonu'nda yapıldığın ifade edilmektedir.

Bu yıl bahse konu İş Konseyi Ortak Toplantısının gündemine inşaat müteahhitlik, ulaştırma lojistik, enerji ve karşılıklı yatırımlar alanında iş birliği konularının alınmasının öngörüldüğü ve toplantıya katılmayı arzu eden ihracatçılarımızın https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/978/13068 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu en geç 24 Temmuz 2019, Çarşamba günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurmaları gerektiğinin bildirilmektedir.

Bilgilerini rica ederim.

e-imzalıdır

Güliz AKEL ÇETİNKAYA

Genel Sekreter T.

Ekler:

1. Heyet Programı

2. Heyet KatılımcılarıEkler:
Ek-1 Heyet Katılımcı Listesi.pdf

Ek-2 Taslak Program.pdf

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Belirttiğiniz GSM numarasına gönderilen 4 haneli SMS Doğrulama Kodunu giriniz.

SMS Doğrulama Kodu Hatalı

Mesajınız başarılı bir şekilde iletilmiştir. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

Hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.